Busy do Niemiec Koszalin i Okolice | Sprawdź Ofertę | Chojnicki Bus

Busy do Niemiec Koszalin i Okolice

Koszalin jest miastem położonym w województwie zachodniopomorskim. Miasto to zamieszkuje ponad 100 tysięcy mieszkańców. Wielu z nich zdecydowało się na pracę u naszych zachodnich sąsiadów. Szacuje się, że w Niemczech pracuje około 214 tysięcy Polaków! Co za tym idzie, muszą oni często znaleźć środek transportu, którym udadzą się do pracy. Właśnie dlatego postanowiliśmy ułatwić im to zadanie! Oferujemy wyjazdy busem do Niemiec z Koszalina i okolic. Nasza nowoczesna flota pojazdów odbierze Was z pod drzwi domu i zawiezie bezpośrednio i bezpiecznie na miejsce. U nas nie musisz martwić się o bagaż, czy termin wyjazdu. Jeździmy busami do Niemiec praktycznie codziennie. Dodatkowo możesz także za naszym pośrednictwem wysłać paczkę swoim bliskim z Niemiec do Polski lub z Polski do Niemiec. Wszystkie czynności rezerwacji biletu i miejsca wykonasz online, bez wychodzenia z domu!

Wyjazdy z Koszalina do Niemiec

Wyjazdy busem z Koszalina do Niemiec organizujemy codziennie. Dlatego możesz spokojnie wybrać się na weekend do domu, rezerwując Busa do Polski na Piątek i wrócić do Pracy busem do Niemiec w Niedzielę. Dzięki rezerwacji biletów online na busy do Niemiec nie musisz nawet wychodzić z domu, by zamówić przejazd. Wystarczy przejść na stronę zarezerwuj bilet, wybrać miejsce, z którego mamy Ciebie odebrać i miejsce, w które chcesz dojechać. Po naszej stronie stoi przygotowanie całej logistyki przejazdu, aby wszyscy pasażerowie byli zadowoleni, a podróż trwała możliwie jak najkrócej. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów, którymi jeździmy do Niemiec, każdy pasażer będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie. Nie zwlekaj i zarezerwuj swój bilet już dziś!

Przewóz paczek z Koszalina do Niemiec

W naszej ofercie Busy do Niemiec znajdą Państwo także możliwość wysyłki paczek do Niemiec i z Niemiec do Polski. Wiemy, jak wiele rzeczy czasami mają Państwo na głowie i może zdarzyć się, że o czymś zapomnimy podczas pakowania. W takim przypadku nie ma nic prostszego jak zamówienie paczki za pośrednictwem Tomi-Cars Busy do Niemiec. Jeździmy na trasie Polska – Niemcy praktycznie codziennie, dlatego Państwa paczka, na drugi dzień może już być pod drzwiami w Niemczech lub w Polsce. 🙂 Jest to niezwykle bezpieczny sposób na szybką paczkę do Niemiec. Rezerwacji Paczki mogą Państwo dokonać w taki sam sposób jak rezerwacji biletu, czyli online! Wozimy paczki standardowe, jak i ponadgabarytowe, wszystko zależy od miejsca, jakim aktualnie dysponujemy w pojeździe. W razie konieczności jesteśmy w stanie zamontować bagażnik dachowy na naszego Busa do Niemiec i przewieźć Państwa paczkę ekspresem!

Dlaczego warto wybrać przejazdy z Koszalina do Niemiec w Chojnicki Bus?

  • w naszej ofercie nowoczesne, komfortowe i klimatyzowane samochody
  • zawodowi kierowcy, którzy przejechali już miliony kilometrów
  • bardzo dużą przestrzeń pasażerska oraz bagażowa
  • wyjazdy do Niemiec od drzwi do drzwi (door to door)
  • rezerwacja biletu online lub telefonicznie
  • wyjazdy do Niemiec 3 dni w tygodniu, powroty z Niemiec 3 dni w tygodniu
  • transport paczek do Niemiec
  • przejazdy osobowe: firmowe, prywatne, wakacyjne

Najczęściej zadawane pytania
Busy z Koszalina do Niemiec

Jak zarezerwować bilet do Niemiec z Koszalina?

Bilety na nasze busy do Niemiec z Koszalina mogą Państwo rezerwować online, telefonicznie lub mailowo. W przypadku rezerwacji biletu online cały proces rezerwacji trwa znacznie krócej!

Czy oferujecie przejazdy Door to Door także z Koszalina?

Oczywiście, jest to nasza podstawowa usługa, obejmująca wszystkie miasta. Usługi typu Door to Door są bardzo cenione przez naszych Klientów.

Czy mogę wysłać paczkę z Koszalina do Niemiec?

Tak, mogą Państwo bez przeszkód nadać paczkę online, a my ją odbierzemy i zawieziemy na miejsce.

Czy przejazd busem jest bezpieczny?

Jak najbardziej. Przejazdy z Chojnicki Bus do Niemiec są wyjątkowo bezpieczne. Wszystko za sprawą nowoczesnej floty pojazdów oraz doświadczonych kierowców!

Busy do Niemiec woj. Zachodniopomorskie

Wybierz miasto z listy poniżej, aby zobaczyć szczegóły oferty

Aktualności

Zobacz nasze najnowsze wpisy na blogu Chojnickich busów!

Zarezerwuj bilet!
Zadzwoń teraz!