Wygodne i Bezpieczne Busy do Niemiec | Flota Chojnicki Bus

Flota samochodowa Chojnicki Bus

Czym wyróżnia się flota Chojnicki Bus?

Trasa Niemcy-Polska i Polska-Niemcy bywa bardzo różnorodna. Niektóre drogi pozostawiają wiele do życzenia, jazda innymi to sama przyjemność. Ponadto Chojnicki Bus realizuje przewozy o każdej porze roku, niezależnie od pogody – nawet podczas srogich mrozów i dużych upałów. Samochód do przewozów pasażerskich musi więc być gotowy na każdą okoliczność. Busy Polska-Niemcy, którymi odbędziesz swoją podróż, sprostają nawet największym wymaganiom, zapewniając Ci komfort jazdy, jak i pełne bezpieczeństwo.

Chojnicki Bus może pochwalić się nowoczesną flotą pojazdów, w której prym wiodą bogato wyposażone i niezawodne Fordy Transit. Auta posiadają klimatyzację i niezwykle wygodne siedzenia w dużych kabinach. Podróż busem Polska-Niemcy mija bezpiecznie i przyjemnie. Spora przestrzeń załadunkowa pozwala pomieścić wszystkie niezbędne torby i walizki pasażerów, a także znajdujące się w ofercie przesyłki zagraniczne.

Gwarancja szybkiego dotarcia na miejsce

Krótki czas podróży to kolejny atut Chojnickiego Busa. Firma transportowa może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w transporcie Niemcy-Polska. Doskonała znajomość dróg, a także mijanych miast i miejscowości sprawia, że kierowcy optymalizują trasę, aby każdy pasażer jak najszybciej – i najbezpieczniej! – trafił pod wskazany adres. Jeśli zaś na trasie potrzebne będą przystanki we wskazanych lokacjach, wystarczy zaznaczyć to w formularzu w zakładce kontakt!

Każde auto – zarówno Fordy Transit, jak i Ford Galaxy – posiadają aktualne przeglądy oraz ubezpieczenie,w tym także opcję Assistance. Gwarantuje ona szybką i sprawną pomoc drogową w razie rzadkich i trudnych do przewidzenia zdarzeń podczas trasy busem do Niemiec – zarówno w kraju, jak i za granicą.

Zarezerwuj bilet!
Zadzwoń teraz!