Busy do Niemiec Wałcz

Busy do Niemiec z Wałcza to oferta skierowana głównie do osób, które chcą szybko i bezpiecznie dostać się do Niemiec. Wałcz jest niezwykle malowniczym miasteczkiem w województwie zachodniopomorskim, którego mieszkańcy coraz częściej decydują się na pracę u naszych zachodnich sąsiadów. Wychodząc naprzeciw im potrzebom, uruchomiliśmy w Tomi-Cars bezpośrednie połączenia door-to-door do Niemiec. Dzięki bogatej ofercie nasze busy do Niemiec z Wałcza wyjeżdżają z Polski kilka razy w tygodniu.

Wyjazdy z Wałcza do Niemiec

Wyjazdy z Wałcza do Niemiec organizowane są kilka razy w tygodniu: Niedziela, Wtorek oraz Czwartek. Powroty z Niemiec do Wałcza organizujemy natomiast w takie dni jak: Poniedziałek, Środa, Piątek. Dzięki temu mogą Państwo spędzić praktycznie każdy weekend z rodziną w Polsce. Rezerwując busa do Niemiec online, nie muszą się nawet Państwo martwić o miejsce zbiórki. Tomi-Cars busy do Niemiec przyjedzie pod dom i odbierze Państwa spod wskazanego adresu, a następnie dowiezie bezpiecznie i komfortowo na miejsce w Niemczech. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów marki Ford, każda podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Tym samym podczas wyjazdu do Niemiec mogą Państwo w busie odpocząć, aby wrócić wypoczętym do domu lub do pracy.

Oferta busów do Niemiec z Wałcza skierowana jest nie tylko do osób prywatnych. Jeździmy do Niemiec także w podróże biznesowe lub indywidualne. Nasze samochody można wynająć także na cały weekend lub tydzień. Dzięki czemu jesteśmy do Państwa dyspozycji praktycznie 24/7.

Przewóz paczek z Wałcza do Niemiec

Przewóz paczek z Wałcza do Niemiec odbywa się na podobnych zasadach jak przewóz osób. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudna jest rozłąka z naszymi bliskimi podczas wyjazdu do pracy do Niemiec. Dlatego bardzo często nasi Klienci chcą przekazać, chociaż cząstkę siebie dla bliskich, wysyłając im drobne upominki z Niemiec lub prezenty urodzinowe, czy świąteczne. W tym przypadku doskonale sprawdzają się nasze busy do Niemiec, które oferują przewóz paczek z Niemiec do Polski w ekspresowym tempie. Wysyłając paczkę jednego dnia, na drugi dzień cieszą się nią już bliscy w Twoim rodzinnym domu.

To doskonałe rozwiązanie także dla tych, którzy podczas wyjazdu do Niemiec zapomnieli dokumentów, lub innych ważnych rzeczy. Dzięki Tomi-Cars, na drugi dzień dokumenty będą już u Ciebie!

Dlaczego warto wybrać busy z Wałcza do Niemiec w Tomi-Cars

  • Nowoczesna flota pojazdów
  • Kierowcy milionami kilometrów doświadcza i certyfikatami
  • Przestrzeń bagażowa, która pomieści wszystkie Twoje paczki i walizki
  • Usługa typu door-to-door Busy do Niemiec z Wałcza
  • Rezerwacja biletów online lub telefonicznie
  • Wyjazdy do Niemiec trzy razy w tygodniu
  • Powroty z Niemiec trzy razy w tygodniu
  • Bezpieczny i szybki transport paczek
  • Przejazdy prywatne, indywidualne oraz biznesowe do Niemiec

Najczęściej zadawane pytania Busy do Niemiec Szczecinek

Jak zarezerwować bilet z Wałcza do Niemiec?

Bilety można rezerwować na stronie zarezerwuj bilet lub telefonicznie pod numerem telefonu: +48 889 306 696

Jak nadać paczkę z Wałcza do Niemiec?

Paczkę, podobnie jak bilety można nadać online w zakładce: nadaj paczkę lub telefonicznie pod numerem telefonu: +48 889 306 696

Kiedy organizowane są wyjazdy z Wałcza do Niemiec?

Wyjazdy z Wałcza do Niemiec organizowane są kilka razy w tygodniu, niezależnie od pory roku. Dlatego z pewnością znajdą Państwo dogodny dla siebie termin.

Jakim busem odbywa się podróż z Wałcza do Niemiec?

W naszej flocie pojazdów Tomi-Cars posiadamy najnowsze modele Ford Tourneo Custom oraz Ford Galaxy. Flota pojazdów Tomi-Cars

Czy mogę zabrać ze sobą dzieci do Niemiec?

Oczywiście, nie mamy ograniczeń wiekowych. Każdy z pasażerów powinien posiadać swój indywidualny bilet. W przypadku dzieci podróżujących w fotelikach prosimy o informację.

Busy do Niemiec woj. Zachodniopomorskie

Wybierz miasto z listy poniżej, aby zobaczyć szczegóły oferty

Busy do Niemiec
Biały Bór

Busy do Niemiec
Białogard

Busy do Niemiec
Czaplinek

Busy do Niemiec
Płoty

Busy do Niemiec
Bobolice

Aktualności

Zobacz nasze najnowsze wpisy na blogu Tomi-Cars!

Zarezerwuj bilet!
Zadzwoń teraz!