Busy do Niemiec Stargard i Okolice | Stargard - Niemcy | Tomi-Cars

Busy do Niemiec Stargard i Okolice

Stargard to miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim w bliskim sąsiedztwie z Niemcami. Co za tym idzie wielu tutejszych mieszkańców, decyduje się na pracę w Niemczech. Wychodząc naprzeciw tym osobom, oferujemy bezpieczne wyjazdy do Niemiec naszymi busami, które przystosowane są do podróży długodystansowych. Wyposażone w klimatyzację i w osobne fotele dla każdego pasażera pozwolą Państwu odpocząć w trakcie podróży przed trudem ciężkiej pracy w Niemczech.

Wyjazdy Busem ze Stargardu do Niemiec

Wyjazdy busem do Niemiec stały się w ostatnim czasie bardzo popularnym zajęciem wśród wielu firm przewozowych. Oferują one przede wszystkim szybkość dotarcia na miejsce, a także bardzo cenioną usługę typu od drzwi, do drzwi. Co ona oznacza? Otóż rezerwując bilet do Niemiec na naszego busa w Tomi-Cars, podają Państwo adres, skąd mamy Państwa odebrać, a także adres, dokąd zawieźć w Niemczech (lub odwrotnie). Po naszej stronie stoi cała logistyka z tym związana to my organizujemy wyjazd w taki sposób, aby droga do Niemiec była jak najkrótsza, a przy tym, jak najbardziej komfortowa. Odbieramy Państwa spod domu, pomagamy w załadunku walizek i zajęciu najlepszego miejsca w naszych samochodach.

Przewóz Paczek Stargard – Niemcy

Jako jedni z nielicznych oferujemy także przewóz paczek ze Stargardu do Niemiec i z Niemiec do Stargardu. Z naszego doświadczenia wynika, że nie zawsze są Państwo w stanie wrócić na weekend do domu, lub w tygodniu, aby dostarczyć ważne dokumenty do urzędu, lub prezenty dla swoich bliskich. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy bezpieczny transport paczek z Niemiec do Polski. Paczki, które zostaną zgłoszone w naszym systemie rezerwacji online, zostaną także odebrane z miejsca wskazanego w formularzu i zawiezione pod same drzwi Państwa domu w Polsce, lub w dowolne inne miejsce.

Dlaczego warto wybrać transport osobowy Tomi-Cars Stargard – Niemcy?

  • doświadczeni i kulturalni zawodowi kierowcy
  • komfortowe busy marki Ford z osobnymi fotelami dla każdego pasażera
  • klimatyzowane samochody
  • usługa od drzwi do drzwi w cenie biletu
  • bezpieczny przewóz paczek
  • wyjazdy 3 razy w tygodniu (Niedziela, Wtorek, Czwartek)
  • przyjazdy 3 razy w tygodniu (Poniedziałek, Środa, Piątek)
  • rezerwacja biletu online
  • transport zarówno prywatny, jak i firmowy

Najczęściej zadawane pytania związane z podróżami busem do Niemiec

Czy busy do Niemiec są bezpieczne w czasie pandemii?

Uważamy, że busy do Niemiec są jednym z najbezpieczniejszych środków transportu w czasie pandemii. Dzięki usłudze od drzwi do drzwi (door to door) ograniczamy do minimum kontakty z postronnymi osobami. Ponadto zapewniamy środki do dezynfekcji w każdym pojeździe.

Czy mogę zarezerwować bilet telefonicznie lub mailowo?

Oczywiście, pomimo wprowadzenia na naszej stronie rezerwacji biletów online, mogą Państwo także zarezerwować bilet telefonicznie pod numerem telefonu: +48 889 306 696 lub mailowo pod adresem: chojnickibus@gmail.com

Jaką mam pewność, że dotrę na czas do pracy do Niemiec?

Jeździmy na trasie Stargard – Niemcy, Niemcy – Stargard praktycznie codziennie. Nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie w przewozach osób za granicę, dzięki czemu są w stanie znaleźć szybko objazd w razie wypadku lub nieplanowanego zatoru na autostradzie. Dlatego w 99.9% przypadków nigdy się nie spóźnimy, 0.01% zostawiamy na sytuację naprawdę kryzysową, nie do przewidzenia dla nikogo 🙂

Czy mogę wysłać paczkę z Niemiec do Stargardu za pomocą Tomi-Cars?

Oczywiście, oferujemy usługi przewozu paczek. Posiadamy ogromne bagażniki w naszych pojazdach, dzięki czemu Państwa paczka zawsze znajdzie swoje bezpieczne miejsce w naszym samochodzie i dotrze na czas do odbiorcy.

Busy do Niemiec woj. Zachodniopomorskie

Wybierz miasto z listy poniżej, aby zobaczyć szczegóły oferty

Aktualności

Zobacz nasze najnowsze wpisy na blogu Tomi-Cars!

Zarezerwuj bilet!
Zadzwoń teraz!