Black Friday w Niemczech - busem na zakupy | Tomi-Cars Busy do Niemiec
Black Friday w Niemczech

20 listopada 2020

Black Friday w Niemczech – busem na zakupy

Black Friday to dzień, w którym można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy… robiąc zakupy! O ile w Polsce to święto dopiero raczkuje i okazje rzadko są spektakularne, tak w Niemczech ogromnych promocji zakupowych jest co nie miara, a i produkty, które im podlegają są inne niż w Polsce! Jak wygląda Black Friday w Niemczech? Kiedy wypada Czarny Piątek 2020? Jak przychodować się na zakupową gorączkę u naszych zachodnich sąsiadów? Dowiedz się więcej z naszego artykułu!

Black Friday w Niemczech

Black Friday w Niemczech tak, jak na całym świecie, budzi ogromne emocje! Ten pierwszy piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia już od 60 lat jest czasem wyjątkowych promocji. Nie inaczej jest u naszych zachodnich sąsiadów, chociaż tam hucznie obchodzi się ten dzień dopiero od 2013 roku.

Promocje w Niemczech są zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż w Polsce. Nawet na co dzień można zauważyć, że zarówno ceny żywności i kosmetyków, jak i sprzętu, zbliżone są do tych w Polsce, mimo znaczącej różnicy w zarobkach. W kraju tym produkty są również wyższej jakości niż u nas, a Niemcy mają szerszy wybór – więcej marek i różnorodnych produktów każdego rodzaju. Szybciej pojawiają się u nich innowacyjne gadżety. Dzięki temu świętowanie Czarnego Piątku w Niemczech może być o wiele bardziej korzystne niż w Polsce!

Kiedy wypada Black Friday 2020? Jak dostać się na zakupy w Niemczech? Jak przygotować się na ten listopadowy szał promocji?

Wygodny sposób na zakupy w Niemczech

Wyjazdy na zakupy do Niemiec nie są już dziś niczym nadzwyczajnym. Wszystko dzięki bardzo łatwemu, bezpiecznemu i komfortowemu sposobowi podróżowania, jakim są busy. Dzięki wyjątkowym obniżkom cen podczas Black Friday Niemcy są prawdziwym zakupowym Eldorado! Wbrew pozorom wyjazd do tego kraju na zasadach door-to-door nie pomniejsza korzyści w porównaniu do skorzystania wyłącznie z ofert Czarnego Piątku w Polsce.

Busem do Niemiec na zakupy możesz pojechać spod Twoich drzwi do hotelu lub do wybranego centrum handlowego! Sklepy, które nie są tak łatwo dostępne w Polsce, np. Primark lub takie, dla których i tak trzeba jechać do miasta wojewódzkiego, jak IKEA kuszą w ten dzień wyjątkowymi cenami. Masz szansę również na zakupienie wielu różnych produktów oraz urządzeń, które w Polsce są po prostu niedostępne lub nawet po obniżce są droższe, niż na Zachodzie. Dzięki pojemnej przestrzeni załadunkowej w naszych busach wracając do domu z pewnością zmieścisz wszystkie pakunki!

W Tomi-Cars transport osób do Niemiec to nie wszystko! Jeśli chcesz skorzystać z okazji w Black Friday w Niemczech, ale z jakiś względów w ten dzień nie możesz wybrać się tam osobiście, poproś bliską osobę o zrobienie zakupów. Przewieziemy dla Ciebie paczki z zakupami od drzwi nadawcy wprost do Twoich rąk na zasadach door-to-door. Nie zwlekaj więc i sprawdź, co szykują na Czarny Piątek światowe marki!

Przygotowanie na zakupową gorączkę

Obrazki z Black Friday z USA wprawiają w osłupienie. O produkty w najlepszych sklepach trwa walka: dochodzi do rękoczynów oraz wielkich pościgów po rzeczy w promocyjnych cenach. Na szczęście w Niemczech takie dantejskie sceny raczej nie będą miały miejsca, nawet przy najlepszych ofertach! Warto jednak przygotować się na tę zakupową gorączkę, aby przebiegła przede wszystkim bezpiecznie.

Przed wyjazdem do Niemiec sprawdź, jakie regulacje obowiązują w landzie, do którego się wybierasz. Nie zapomnij o kilku maseczkach na zmianę oraz płynie dezynfekującym. Jeśli to możliwe, unikaj tłumów oraz zachowaj dystans. Przestrzegaj również lokalnych przepisów.

Na wypadający w tym roku 27 listopada Czarny Piątek w Niemczech wybierz się bezpieczną flotą Tomi Cars! Podróż przebiegnie Ci szybko, w miłej i spokojnej atmosferze oraz bez zbędnych przystanków. Nasze świetnie wyposażone pojazdy posiadają aktualne ubezpieczenie OC oraz pakiet Assistance, a prowadzą je doświadczeni i sympatyczni kierowcy.

Najlepsze miejscówki na Czarny Piątek

Największe miasta w Niemczech, takie jak Hamburg, Kolonia, Hanower czy Düsseldorf to prawdziwe zakupowe raje! Pierwszym miejscem, które przychodzi jednak na myśl o Czarnym Piątku 2020 jest oczywiście Berlin.

W stolicy naszego zachodniego sąsiada znajdziesz fantastyczne handlowe miejscówki, takie jak luksusowe Kurfürstendamm i KaDeWe, idealny również na zwiedzanie Alexanderplatz, gdzie znajduje się Primark – Niemcy i turyści w Black Friday go oblegają; a także mieszczący ponad 270 sklepów Mall of Berlin. W Czarny Piątek znajdziesz w tych miejscach najlepsze oferty i zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy!

Wiele osób na zakupy jeździ także do Hamburga. Przebywając w tym mieście zajrzyj do Hanseviertel, Europa-Passage oraz Hamburger Hof. Sprawdź outlety we Frankfurcie i centra handlowe Oderturm i Spitzkrug. Jeśli nie masz ochoty na dalszą wycieczkę, wybierz busy do Niemiec i pojedź do Schwedt! Znajdujące się zaledwie 50 km od polskiej granicy miasto w Black Friday oferuje w swoich centrach handlowych obniżki znanych marek znacznie korzystniejsze, niż w tych samych sklepach w Polsce!

Podróż przyjemna i pożyteczna

Spędzenie Black Friday w Niemczech z pewnością będzie dla Ciebie niezapomnianym doświadczeniem. Skorzystasz z wyjątkowych promocji znanych marek oraz kupisz wysokiej jakości, niedostępne w Polsce produkty. Jeśli zdecydujesz się zostać na miejscu na dłużej niż jedną noc, masz również okazję pozwiedzać! Niemcy to bowiem kraj pełen turystycznych perełek, o czym pisaliśmy już na naszym blogu.

Zarezerwuj swoje miejsce w busie Tomi-Cars w okolicach 27 listopada i nie przegap wyjątkowych zniżek, które na Ciebie czekają! Zadzwoń do nas również lub napisz, jeśli ktoś zrobi zakupy dla Ciebie, a które przywieziemy do Ciebie na zasadach door-to-door. Pamiętaj – taka okazja nie powtórzy się przez następne 12 miesięcy!

Ramka plik wektorowy utworzone przez BiZkettE1 – pl.freepik.com

Zarezerwuj bilet!
Zadzwoń teraz!