Jedziemy do Niemiec z Tomi-Cars! Po co jechać do Niemiec?
Jedziemy do Niemiec z Tomi-Cars

30 października 2020

Jedziemy do Niemiec z Tomi-Cars!

Polacy jeżdżą do Niemiec z wielu różnych powodów. Wbrew pozorom to nie tylko świetnie płatna praca, głównie fizyczna. Nasz zachodni sąsiad jest również fantastycznym docelowym miejscem choćby na krótki city break czy na zakupy! Brak granic, niskie ceny wyżywienia i noclegów, bliskość kulturowa i łatwość w podróżowaniu czynią Niemcy najchętniej odwiedzanym przez Polaków krajem. Dlaczego nasi klienci wyjeżdżają do Niemiec?

Praca w Niemczech płatna w euro

Pierwszym powodem, który od razu narzuca się  na myśl o wyjeździe do Niemiec, jest oczywiście praca. Tysiące Polaków, nawet z odleglejszych zakątków kraju, niemal codziennie przekracza polsko-niemiecką granicę, aby dostać się do swojego zakładu pracy. Króluje tu praca fizyczna – na budowach, w fabrykach czy przy opiece nad starszymi osobami. Niemiecka gospodarka nie jest w stanie sobie poradzić bez fachowców z naszego kraju!

Wyjazdy do pracy to jednak już nie tylko transport osób do Niemiec w wyłącznie jedno miejsce – np. całych ekip na plac budowy pod Berlinem. W Tomi-Cars coraz częściej mamy do czynienia z klientami biznesowymi, którzy wyjeżdżają do największych niemieckich miast na konferencje, eventy, szkolenia, spotkania z niemieckimi przedsiębiorcami, w celu podpisania umów czy negocjowania warunków współpracy! Polskie firmy nie boją się wkraczać na międzynarodowe rynki – a my im to ułatwiamy, przewożąc pasażerów lub paczki i dokumenty door-to-door!

Przyjemny city break

Wyjazd na weekend do Niemiec? Czemu nie! Taki przyjemny city break to doskonała odskocznia od codzienności, pozwalająca złapać oddech po stresującym tygodniu! Nasz zachodni sąsiad może pochwalić się przepięknymi i zadbanymi parkami narodowymi oraz mnóstwem zapierających dech w piersiach zabytków, do których można dostać się komfortowo, wygodnie i w zaledwie kilka godzin!

Planując weekend w Niemczech warto uwzględnić wizytę w jednym z wielu niesamowitych miejsc ochrony przyrody, takich jak malownicza Szwajcaria Saksońska, spokojne Chiemsee czy idealne na letnie i zimowe wypady Garmisch-Partenkirchen. Kontakt z niezwykłą naturą o każdej porze roku zdecydowanie pozwoli zapomnieć o codziennej gonitwie!

Na dłuższy wyjazd, np. kilkudniowy urlop, ferie czy wakacje w Niemczech warto wybrać jedno z najpiękniejszych miast-perełek tego kraju. Część z nich, jak nazywany „europejskim Nowym Jorkiem” Berlin czy odbudowane z wielkim wysiłkiem Drezno są oblegane przez turystów. Inne, mniej znane miasteczka, są niesłusznie pomijane – zachwycają zabytkową architekturą i naturalnym otoczeniem! Wśród nich warto odwiedzić m.in. wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO Quedlinburg czy Bamberg, położone na zboczu gór Heidelberg czy wreszcie Schwangau z przepięknym zamkiem Neuschwanstein, które… uwiecznione jest w czołówce bajek i filmów wytwórni Disney.

Już dziś zarezerwuj bilet do Niemiec na busa Tomi-Cars, który zabierze Cię spod domu i zawiezie w miejsce, w którym odpoczniesz od codziennego zgiełku! Skorzystaj z wygodnego, szybkiego i punktualnego transportu door-to-door do wybranego hotelu lub na niemieckie lotnisko, z którego za bardzo małe pieniądze dostaniesz się w każde inne miejsce w Niemczech, jak i polecisz do innych europejskich krajów!

Wyjazdy busem na rodzinne spotkania

Wiele osób po podjęciu pracy w Niemczech zostaje tam na stałe. Nasza świetnie wyposażona, nowoczesna flota Tomi-Cars kilka razy w tygodniu wozi pasażerów, którzy chcą spotkać się ze swoimi rodzinami, przyjaciółmi i znajomymi, pracującymi i mieszkającymi w niemieckich miastach. Urodziny, święta czy po prostu weekendowe imprezy – Polaków od ich bliskich w Niemczech dzieli najczęściej zaledwie kilka godzin drogi! Wspólnie spędzony czas jest bezcenny – dlaczego więc ograniczać się tylko do kilku czy kilkunastu dni w roku? Przy okazji warto zrobić zakupy w Niemczech, szczególnie biorąc pod uwagę wysokość ceny do jakości!

Korzystne zakupy door-to-door

Wbrew pozorom zakupy w euro mogą być bardzo korzystne nawet dla tych, którzy zarabiają w złotówkach! Nasze busy do Niemiec często wożą door-to-door zarówno osoby, które obok krótkiego zwiedzania mają ochotę wybrać się na shopping, jak i paczki od mieszkających tam Polaków do ich bliskich w ojczyźnie – w których króluje oczywiście chemia niemiecka!

Na zakupy do Niemiec warto wybrać się nie tylko przy okazji. Nie jest tajemnicą, że zarówno żywność – i to nie tylko niemieckie słodycze – jak i kosmetyki są o wiele lepszej jakości, niż produkty tych samych marek w Polsce. Możesz przekonać się o tym na własnej skórze, testując i porównując np. polską i niemiecką Nutellę.

Doskonałym pomysłem będzie również podróż do Rothenburga, Berlina, Norymbergii czy Hamburga na… jarmark bożonarodzeniowy! W klimatycznej atmosferze grzaniec i gorąca czekolada smakują naprawdę wyjątkowo. Przy okazji wycieczki można zakupić wiele wspaniałych i unikatowych prezentów dla swoich bliskich!

Bezpieczne podróżowanie busem do Niemiec

Gdy zdecydujesz już, gdzie na zakupy do Niemiec się udać, jakie zabytki czy pomniki przyrody chcesz zobaczyć, z kim się spotkać prywatnie i biznesowo, postaw na wygodny i bezpieczny transport. Z Tomi-Cars masz pewność, że Twoja podróż będzie szybka i wygodna, niezależnie od pory roku. Gwarantuje to zarówno nasza nowoczesna flota pojazdów, jak i doświadczeni kierowcy oraz wykupiony przez nas pakiet ubezpieczeń!

Niezależnie od celu, busem z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski dojedziesz na zasadzie door-to-door – bez dźwigania bagażu, dojazdów, opóźnień i tłoczenia się z innymi osobami. Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj bilet lub nadaj paczkę!

Zarezerwuj bilet!
Zadzwoń teraz!