Bezpieczny transport do Niemiec – jak wybrać przewoźnika?
Jak wybrać bezpiecznego przewoźnika?

13 listopada 2020

Jak wybrać bezpiecznego przewoźnika?

Jeśli szukasz transportu do Niemiec z pewnością interesuje Cię przede wszystkim cena, dostępne kierunki i terminy oraz dodatkowe udogodnienia. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i to, by nasi pasażerowie dotarli do celu nie tylko punktualnie i w komfortowych warunkach, ale przede wszystkim cało i zdrowo. Dowiedz się, jak sprawdzić przewoźnika pod kątem przestrzegania przepisów i dbającego o ochronę pasażerów oraz co zrobić, by nabrać pewności co do jego deklaracji!

Priorytetowe bezpieczeństwo podczas podróży do Niemiec

Decydując się na przewoźnika do Niemiec, zwróć uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo. Na tę cechę składa się wiele różnych czynników, m.in.: nowoczesna flota, posiadane ubezpieczenia czy doświadczeni kierowcy.

Wbrew pozorom kwestie bezpieczeństwa można sprawdzić i porównać między przewoźnikami na długo przed kupieniem biletów! Jak to zrobić? Co powinno zwrócić Twoją uwagę, wzbudzić zaufanie lub… niepokój względem danego przedsiębiorstwa?

Stan techniczny pojazdu

Podstawą bezpiecznego transportu osób jest oczywiście flota pojazdów. Sprawdź w mediach społecznościowych czy na stronie internetowej, jakie samochody posiada firma przewozowa. Marka, wiek pojazdu oraz wyposażenie pozwolą Ci ocenić, czy przedsiębiorstwo inwestuje w najważniejszy element swojej działalności.

Ford Transit Custom – Bezpiecznie i Komfortowo

Sprawdź również, czy  transport osób do Niemiec jest ubezpieczony. W Tomi-Cars nasze Fordy Transit i Galaxy mają nie tylko aktualny przegląd, ale również wykupione ubezpieczenie, które chroni naszych pasażerów, jak i pracowników. Oprócz tego aktualny pakiet Assistance do każdej polisy sprawia, że gdyby cokolwiek wydarzyło się w trasie, pomoc drogowa jak najszybciej rozwiąże problem. Gwarantuje to naszym pasażerom, że robimy wszystko, aby dotarli na miejsce punktualnie, cało i zdrowo.

Kierowca busa bez zarzutu

Sprawny pojazd z aktualnym przeglądem i ubezpieczeniem to jedno. Bezpieczna podróż do Niemiec nie będzie możliwa bez doświadczonego kierowcy za kółkiem. Jak sprawdzić, z kim będziesz mieć do czynienia?

Wyszukując busy do Niemiec sprawdź opinie w Internecie właśnie na temat atmosfery podczas trasy. Pasażerowie chętnie opisują miłe doświadczenia – jeszcze chętniej alarmują zaś o tych nieprzyjemnych. Twoje największe obawy powinny wzbudzić komentarze o niekulturalnym zachowaniu kierowców, wyczuwalnej woni alkoholu, nie odpowiadaniu na potrzeby pasażerów itp. Jeżeli w dzień podróży masz wątpliwości co do stanu trzeźwości kierowcy, nie wsiadaj do pojazdu i natychmiast skontaktuj się z firmą transportową!

W Tomi-Cars wiemy, że atmosfera panująca w pojeździe podczas podróży jest bardzo ważna. Nasi kierowcy cechują się empatią, dzięki czemu łatwo jest im się dostroić do potrzeb i oczekiwań pasażerów, np.: co do rozmów, muzyki czy częstotliwości ewentualnych przerw.

Dodatkowe udogodnienia dla rodzin

Osoby podróżujące z małymi dziećmi, kupując bilet do Niemiec online, powinny zwrócić uwagę na dodatkowe udogodnienia. Do takich należy przede wszystkim fotelik dla dziecka na wyposażeniu pojazdu. Pamiętaj, że jeśli firma transportowa nakłania pasażera do rezygnacji z fotelika i przewożenia dziecka na kolanach, zależy jej wyłącznie na zysku, a nie na Twoim bezpieczeństwie!

Istotną kwestią dla rodzin może być również możliwość przewiezienia wózka dla malucha. W takiej sytuacji zorientuj się, czy przedsiębiorstwo oferujące bezpieczne busy do Niemiec posiada odpowiednio ładowne pojazdy lub bagażnik dachowy, w którym bez żadnego problemu zmieści się wszystko to, czego potrzebujesz na miejscu. Przy okazji takie rozwiązanie eliminuje ilość przedmiotów w kabinie pasażera, które w razie kolizji czy wypadku stanowią dodatkowe niebezpieczeństwo!

Wiedząc, jak trudne może być dla rodziców podróżowanie z dziećmi, nasza bezpieczna flota Tomi Cars zapewnia transport na zasadach door-to-door. Nie musisz więc jechać ze swoim maluchem w jakieś umówione miejsce lub organizować sobie dodatkowy przejazd już po dojeździe – w Niemczech czy w Polsce. Po prostu powiedz nam, pod jaki adres zawieźć Ciebie i członków Twojej rodziny, a my z przyjemnością tam podjedziemy!

Profesjonalność w każdym calu podczas podróży do Niemiec

To wie każdy przewoźnik – Niemcy są coraz chętniej odwiedzanym przez Polaków krajem. Firmy oferujące transport wyrastają więc jak grzyby po deszczu. Aby zweryfikować je na długo przed podróżą, koniecznie sprawdź ich media społecznościowe oraz stronę firmową.

Czy WWW jest przejrzysta, a informacje transparentne i łatwe do odnalezienia? Czy znajduje się na niej zakładka, na której można obejrzeć pojazdy znajdujące się na wyposażeniu przewoźnika? Czy firma oferuje możliwość rezerwacji online? Jeśli tak, to czy strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL, Twoje dane w pełni bezpieczne, a płatność przelewem czy kartą chroniona? Pamiętaj, że strona internetowa często odzwierciedla kondycję firmy! Jeśli cokolwiek budzi Twoje wątpliwości już na tym etapie, być może nie warto ryzykować przeprowadzania transakcji.

Dojechać cało i zdrowo Busem do Niemiec

Szybko, door-to-door, punktualnie – to ważne cechy transportu paczek do Niemiec. Jednak jeśli chodzi o przewozy osobowe, priorytetem jest bezpieczeństwo! To zapewnić mogą: odpowiednie pojazdy, ubezpieczenie, pakiet Assistance, dodatkowe udogodnienia jak fotelik czy bagażnik dachowy oraz doświadczeni, kulturalni i dbający  potrzeby pasażerów kierowcy.

Pamiętaj, żeby przy zakupie biletów nie kierować się wyłącznie ceną. Dokładnie sprawdź, co pisze na swój temat przewoźnik i jak dba o komunikację z klientami. Koniecznie przeczytaj komentarze i opinie osób, które korzystały z usług transportowy. Zadzwoń, porozmawiaj i dopytaj przedstawicieli firmy, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości. Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest w końcu najważniejsze!

Zarezerwuj bilet!
Zadzwoń teraz!