Tomi-Cars bezpieczny przewóz osób i paczek z Polski do Niemiec
Witamy na blogu Tomi-Cars Busy do Niemiec

29 lipca 2020

Witamy na blogu Tomi-Cars!

Polacy to fantastyczni pracownicy, doceniani na całym świecie. Chętnie więc pracują wszędzie tam, gdzie za swoje poświęcenie otrzymują sowitą i godną zapłatę. Jednym z najczęściej wybieranych w celach zarobkowych kierunków są Niemcy. Wiele osób ma w tym kraju również rodziny, partnerów biznesowych czy odwiedza go turystycznie. Na naszym blogu opiszemy m.in., jak podróżować bezpiecznie, szybko, komfortowo oraz podzielimy się swoimi doświadczeniami związanymi z jazdą busami do Niemiec. Zapraszamy!

Różne cele, ta sama podróż

Niemcy na wielu płaszczyznach są najbliższym sąsiadem Polski. W tym kraju mieszka nawet 2 miliony Polaków, z których pracuje prawie połowa. To największa sprowadzona siła robocza, wręcz niezbędna do utrzymania niemieckiej gospodarki. Jak ważny jest pracownik z Polski pokazała m.in. pandemia koronawirusa – bardzo szybko okazało się, że zamknięcie granic dla Polaków powoduje ogromną wyrwę w gospodarce!

W Tomi-Cars, realizując przewozy osób do Niemiec, stykamy się z różnymi celami, dla których Polacy podróżują do naszych zachodnich sąsiadów. Część związana jest właśnie z życiem zawodowym – na miejsce transportujemy np. ekipy fachowców, bez których nie może rozpocząć się budowa. Dzięki nam polscy przedsiębiorcy trafiają na czas na spotkania z niemieckimi partnerami biznesowymi, gdzie podpisują ważne umowy i zamykają negocjacje. Również osoby, które pracują w Niemczech na delegacjach, dzięki naszym busom w tygodniu bezpiecznie trafiają do zakładu pracy, a w weekendy szczęśliwie wracają do swoich rodzin w Polsce.

Jednak nie tylko praca zarobkowa sprawia, że wciąż jest tylu chętnych na przewozy Polska-Niemcy / Niemcy-Polska. Wielu naszych pasażerów ma u zachodnich sąsiadów swoje rodziny czy przyjaciół, którzy z różnych powodów wyemigrowali z kraju. Chęć spędzenia czasu z bliskimi w weekend czy podczas dłuższego urlopu jest silniejsza, niż odległość – tym bardziej, że z Tomi-Cars taka podróż upłynie niemal w mgnieniu oka.

Pokaźne bagażniki naszych busów sprawiają, że pomieścimy również całą ekipę turystów i podróżników z wielkimi walizami. Niemcy to w końcu pełen zabytków i ciekawych do odwiedzenia miejsc kraj z bogatą historią. Oprócz tego znajduje się tam kilka portów lotniczych, z których podróż jest o wiele tańsza niż z polskich lotnisk, a loty odbywają się do wszystkich destynacji na świecie! Naszym pasażerom nierzadko o wiele bardziej zarówno czasowo, jak i finansowo opłaca się jechać z nami np. na berlińskie lotnisko, by odbyć stamtąd lot na wymarzone wakacje, niż dojeżdżać do Gdańska, Poznania czy Warszawy, płacąc wysokie ceny za bilety.

Ogromną zaletą podróżowania z nami jest również to, że odbieramy wszystkich pasażerów spod drzwi ich domu i podwozimy prosto na miejsce zlecenia, pod bramę korporacji czy odpowiedni terminal. Dzięki temu nie tracą oni czasu ani pieniędzy na dodatkowy transport!

Przewóz nie tylko osób

Realizując przewozy międzynarodowe, oprócz pasażerów jesteśmy w stanie zabrać również wszystkie ważne przesyłki, które mają trafić z Polski do Niemiec i odwrotnie. Odbieramy je z rąk nadawcy i dostarczamy do odbiorcy. Jesteśmy zdecydowanie skuteczniejsi, niż każda firma kurierska, a czas realizacji usługi jest niezwykle krótki. Dodatkowo, taki transport paczek odbywa się bez zbędnych formalności, a w pakownych bagażnikach naszych samochodów zmieszczą się nawet bardzo duże rzeczy!

Opcje przewozu osób i paczek można również połączyć. Nasze usługi to doskonały pomysł np. na przeprowadzkę lub na wysłanie ekipy pracowników wraz ze sprzętem. Dodatkowo takie działanie zmniejsza ślad węglowy, ponieważ realizacja wielu różnych usług skumulowana jest tylko w jednym transporcie, a samochód nigdy nie jedzie pusty!

Blog – skarbnica wiedzy

Na naszym blogu będziemy dotykać różnych tematów, dzieląc się naszymi doświadczeniami i doradzając pasażerom. Poruszmy ważne kwestie bezpieczeństwa podróży. Będziemy chcieli podzielić się informacjami dotyczącymi korzystania z naszych usług. Opowiemy m.in., jak przygotować się do jazdy oraz dlaczego busy do Niemiec to pod wieloma względami lepszy środek transportu niż komunikacja zbiorowa czy prywatny samochód. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga!

Zarezerwuj bilet!
Zadzwoń teraz!