Jak wysłać paczkę do Niemiec z Tomi-Cars?
Przewóz Paczek z Tomi-Cars

30 lipca 2021

Jak wysłać paczkę do Niemiec z Tomi-Cars?

Jeszcze parę lat temu mówiło się o powolnym zanikaniu znaczenia usług pocztowych i kurierskich na rzecz globalnej cyfryzacji. Wszystko uległo zmianie za sprawą koronawirusa, który przypomniał całemu światu jak istotne znaczenie mają powszechne dostawy paczek i możliwość wyboru pomiędzy ofertami różnych firm. Jak można wysłać paczkę do Niemiec? Do dyspozycji mamy pocztę państwową, prywatne firmy kurierskie, ekspresowe dostawy, spedycję czy chociażby korzystanie z usług prywatnych osób, podróżujących akurat do Niemiec. Jak widać, możliwości jest naprawdę wiele. Ale pominęliśmy jedną z nich!

Czy Tomi-Cars oferuje wysyłkę paczek do Niemiec?

Oczywiście, że tak! Rozszerzyliśmy naszą ofertę o transport przesyłek do Niemiec by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Jako firma specjalizująca się w transporcie osób, posiadająca liczne busy do Niemiec możemy dostarczyć Twoje przesyłki praktycznie każdego dnia. Spotykaliśmy się z wieloma krytycznymi uwagami i nieprzyjemnymi sytuacjami, wynikającymi z konwencjonalnych metod wysyłki paczek do Niemiec. Niejednokrotnie dochodziło do utraty paczki, bądź uszkodzenia jej przez firmę kurierską. Znane są również przypadki w których transport przesyłki do Niemiec rozciągał się na kilka, czy nawet kilkanaście dni. Oczekiwania klientów są dla nas najważniejsze, dlatego bazując na krzywdzących doświadczeniach innych osób, zdecydowaliśmy się zagwarantować kompletnie nową jakość świadczenia usług! Oferujemy transport paczek w systemie door-to-door, dzięki czemu nie musisz nigdzie się ruszać! Sami do Ciebie przyjedziemy, by następnie przekazać paczkę do drzwi odbiorcy. Interesują Cię paczki z woj. Pomorskiego do Niemiec? A może zamieszkujesz inny region naszego kraju? Zapraszamy do krótkiego poradnika z którego dowiesz się, jak nadać paczkę do Niemiec w naszej firmie.

Jak zamówić paczkę do Niemiec w Tomi-Cars?

Najszybszym rozwiązaniem jest złapanie za telefon i skontaktowanie się z naszymi pracownikami pod numerem 889 306 696. W jasny, klarowny sposób zostaną zaprezentowane Państwu: możliwy terminarz transportu paczki do Niemiec, wycena usługi, dostępny gabaryt. Z przyjemnością odpowiemy także na wszelkie pytania, które mogą dotyczyć wysyłki paczki do Niemiec, jak i przewozu paczek do Niemiec Zachodniopomorskie. W naszej pracy doceniamy personalny kontakt, dlatego będzie nam miło jeśli do nas zadzwonisz. Oczywiście jest również inna możliwość. Alternatywne rozwiązanie umożliwia nadanie paczki do Niemiec bez konieczności rozmowy z kimkolwiek. Ponadto, można z niego korzystać o dowolnej porze dnia i roku! Chodzi oczywiście o rezerwację internetową. Jak nadać paczkę do Niemiec przez Internet? Nic trudnego!

1. Wejdź na naszą stronę internetową i naciśnij ,,Nadaj paczkę”.

2. Podaj miejscowość nadawcy oraz odbiorcy przesyłki.

Procedura jest prosta i intuicyjna, zupełnie jakbyś kupował bilet na pociąg, czy autobus!

3. Wprowadź datę i naciśnij ,,Znajdź połączenie”.

Jeżeli interesuje Cię wyszukanie najbliższych możliwych terminów, wówczas nie musisz wskazywać konkretnej daty. Wystarczy jedno kliknięcie w widoczny przycisk. Jeśli jednak planujesz wysłanie paczki do Niemiec w późniejszym terminie – skorzystaj z funkcji kalendarza.

4. Wybierz opcję, która Ci odpowiada!

Przed Twoimi oczami pojawią się sugerowane terminy wysyłki paczki do Niemiec wraz z wyceną. Jeżeli któraś z propozycji Ci odpowiada to nie zwlekaj ani chwili dłużej i zarezerwuj bilet do Niemiec.

Wystarczy już tylko nacisnąć by podać dokładny adres nadawcy oraz odbiorcy. Reszta pozostaje już tak naprawdę formalnością!

5. Wprowadź dokładny adres nadawcy oraz odbiorcy.

Dokładny adres to gwarancja bezproblemowej dostawy. Jeśli uważasz, że zamówienie wymaga dodatkowych wskazówek, bądź informacji dla kierowcy – dodaj je w formie uwagi. Na poniższej grafice zaprezentowany został przykład przewozu paczek do Niemiec Kujawsko-Pomorskie.

6. Uzupełnianie danych, czyli papierkowa robota.

W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o wybranie rodzaju biletu (E-mail/SMS), podanie podstawowych danych osobowych oraz formy płatności. Jest to standardowa procedura, która nie powinna zająć więcej niż 1 minutę Twojego czasu.

7. Zapłać online.

Nasza firma umożliwia dokonywanie bezpiecznych transakcji internetowych za pośrednictwem Przelewy24, Karty płatniczej, bądź Blika!

Tym samym możesz dokonać płatności bez względu na to w jakim banku posiadasz swoje konto!

8. Przekaż przesyłkę kierowcy we wskazanym terminie.

To tak naprawdę wszystko. Nie pozostaje Ci już nic innego jak spodziewać się naszego kierowcy u progu Twoich drzwi w uzgodnionym wcześniej terminie.

Ile idzie paczka do Niemiec z Polski?

Wiele zależy od nas i tego, kiedy zdecydujemy się na wysłanie paczki do Niemiec. W zaprezentowanym przykładzie dostępne było nadanie paczki z 6 godzinnym wyprzedzeniem, dodając do tego 5 godzin podróży. Tym samym transport przesyłki zamknąłby się w 11 godzinach od momentu rezerwacji biletu na stronie internetowej do dostarczenie jej odbiorcy. Nie można wykluczyć również opcji w której ten czas byłby krótszy! Szczególnie w wypadku województw znajdujących się bliżej granicy z Niemcami, np. przewóz paczek do Niemiec Wielkopolskie.

Szczególnie, że sama podróż paczki z województwa kujawsko-pomorskiego do Berlina to czas zaledwie 5 godzin.

Z tego tekstu dowiedziałeś się jak wysłać paczkę do Niemiec, bez obawy o zagubienie czy uszkodzenie Twojej przesyłki. Zapewniamy pełną dyskrecję, błyskawiczną przesyłkę i nowy wymiar świadczenia usług w zakresie wysyłki paczek do Niemiec. Jeśli miałeś jakiekolwiek złe doświadczenia z tradycyjnymi rozwiązaniami, bądź zależy Ci na czasie – wówczas odpowiedź wydaje się prosta. Oferujemy przewóz paczek do Niemiec Lubuskie, jak i innych polskich województw. Teraz już wiesz jak nadać paczkę do Niemiec przez Internet. Jeśli jednak wolisz załatwić sprawę telefonicznie to oczywiście pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Zarezerwuj bilet!
Zadzwoń teraz!