Busy do Niemiec Chojnice | Przewóz Osób - Door to Door | Chojnicki Bus

Busy do Niemiec Chojnice i Okolice

Busy do Niemiec z Chojnic i okolic to niezwykle łatwy sposób komunikacji, który prowadzi wprost do naszych zachodnich Sąsiadów, czyli Niemiec. Nie ważne, czy jedziesz do pracy, szkoły, czy na wycieczkę. Flota samochodów jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Busy z Chojnic do Niemiec

Każda podróż to wyzwanie logistycznie, nie tylko dla przewoźnika międzynarodowego, ale również dla jego pasażerów. Dlatego staramy się planować wszystko za Ciebie! Ustalamy najlepszą trasę przejazdu, odbieramy Cię z domu i dowozimy na miejsce pod same drzwi. Nasze usługi od drzwi do drzwi cieszą się nie tylko szczególnym uznaniem w czasach zmożonej aktywności wirusów grypy oraz Covid-19. Dzięki takiemu zabiegowi unikamy bezpośredniego kontaktu z obcymi dla nas osobami.

Przewóz Paczek z Chojnic do Niemiec

Dzięki bogatej flocie samochodów osobowych oraz busów oferujemy także naszym Klientom przewóz paczek do Niemiec i odbiór paczek z Niemiec. Nie ważne, czy jest to mały list, który musi zostać szybko dostarczony do kogoś z rodziny, prezent dla dziecka, czy też dorobek naszej ciężkiej pracy za granicą. Wszystkie przesyłki i paczki traktujemy z wielkim szacunkiem i ostrożnością. To właśnie Wy powierzacie w nasze ręce cenne i wartościowe dla Was przedmioty, dlatego nie możemy Was zawieść.

Każdy nasz pojazd, którym podróżujemy z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski jest klimatyzowany i posiada duży bagażnik. Jeśli zajdzie potrzeba, jesteśmy w stanie zamontować bagażnik dachowy na naszego busa i zwiększyć przestrzeń ładunkową naszego pojazdu.

Dlaczego warto wybrać busa z Chojnic do Niemiec w Chojnicki Bus?

  • komfortowe i klimatyzowane samochody
  • certyfikowani kierowcy
  • duża przestrzeń bagażowa
  • transport od drzwi do drzwi
  • rezerwacja biletu online lub telefonicznie
  • dogodne terminy przejazdów
  • możliwość wysyłki paczek
  • przejazdy zarówno firmowe, jak i prywatne

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź jak zarezerwować bilet i kiedy organizowane są wyjazdy z Chojnic do Niemiec

Jak zarezerwować bilet z Chojnic do Niemiec?

Bilety można rezerwować na stronie zarezerwuj bilet lub telefonicznie pod numerem telefonu: +48 889 306 696

Jak nadać paczkę z Chojnic do Niemiec?

Paczkę, podobnie jak bilety można nadać online w zakładce: nadaj paczkę lub telefonicznie pod numerem telefonu: +48 889 306 696

Kiedy organizowane są wyjazdy do Niemiec?

Wyjazdy z Chojnic do Niemiec organizowane są kilka razy w tygodniu, niezależnie od pory roku. Dlatego z pewnością znajdą Państwo dogodny dla siebie termin.

Czy mogę zabrać ze sobą dzieci?

Oczywiście, nie mamy ograniczeń wiekowych. Każdy z pasażerów powinien posiadać swój indywidualny bilet. W przypadku dzieci podróżujących w fotelikach prosimy o informację.

Busy do Niemiec woj. Pomorskie

Wybierz miasto z listy poniżej, aby zobaczyć szczegóły oferty

Aktualności

Zobacz nasze najnowsze wpisy na blogu Chojnickich busów!

Zarezerwuj bilet!
Zadzwoń teraz!