Busy do Niemiec Chojnice | Przewóz Osób - Door to Door | Tomi-Cars

Busy do Niemiec Chojnice i Okolice

Busy do Niemiec z Chojnic i okolic to niezwykle łatwy sposób komunikacji, który prowadzi wprost do naszych zachodnich Sąsiadów, czyli Niemiec. Nie ważne, czy jedziesz do pracy, szkoły, czy na wycieczkę. Flota samochodów Tomi-Cars jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Busy z Chojnic do Niemiec

Każda podróż to wyzwanie logistycznie, nie tylko dla przewoźnika międzynarodowego, ale również dla jego pasażerów. Dlatego w Tomi-Cars staramy się planować wszystko za Ciebie! Ustalamy najlepszą trasę przejazdu, odbieramy Cię z domu i dowozimy na miejsce pod same drzwi. Nasze usługi od drzwi do drzwi cieszą się nie tylko szczególnym uznaniem w czasach zmożonej aktywności wirusów grypy oraz Covid-19. Dzięki takiemu zabiegowi unikamy bezpośredniego kontaktu z obcymi dla nas osobami.

Przewóz Paczek z Chojnic do Niemiec

Dzięki bogatej flocie samochodów osobowych oraz busów oferujemy także naszym Klientom przewóz paczek do Niemiec i odbiór paczek z Niemiec. Nie ważne, czy jest to mały list, który musi zostać szybko dostarczony do kogoś z rodziny, prezent dla dziecka, czy też dorobek naszej ciężkiej pracy za granicą. Wszystkie przesyłki i paczki traktujemy z wielkim szacunkiem i ostrożnością. To właśnie Wy powierzacie w nasze ręce cenne i wartościowe dla Was przedmioty, dlatego nie możemy Was zawieść.

Każdy nasz pojazd, którym podróżujemy z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski jest klimatyzowany i posiada duży bagażnik. Jeśli zajdzie potrzeba, jesteśmy w stanie zamontować bagażnik dachowy na naszego busa i zwiększyć przestrzeń ładunkową naszego pojazdu.

Dlaczego warto wybrać busa z Chojnic do Niemiec w Tomi-Cars?

  • komfortowe i klimatyzowane samochody
  • certyfikowani kierowcy
  • duża przestrzeń bagażowa
  • transport od drzwi do drzwi
  • rezerwacja biletu online lub telefonicznie
  • dogodne terminy przejazdów
  • możliwość wysyłki paczek
  • przejazdy zarówno firmowe, jak i prywatne

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź jak zarezerwować bilet i kiedy organizowane są wyjazdy z Chojnic do Niemiec

Jak zarezerwować bilet z Chojnic do Niemiec?

Bilety można rezerwować na stronie zarezerwuj bilet lub telefonicznie pod numerem telefonu: +48 889 306 696

Jak nadać paczkę z Chojnic do Niemiec?

Paczkę, podobnie jak bilety można nadać online w zakładce: nadaj paczkę lub telefonicznie pod numerem telefonu: +48 889 306 696

Kiedy organizowane są wyjazdy do Niemiec?

Wyjazdy z Chojnic do Niemiec organizowane są kilka razy w tygodniu, niezależnie od pory roku. Dlatego z pewnością znajdą Państwo dogodny dla siebie termin.

Jakim busem odbywa się podróż do Niemiec?

W naszej flocie pojazdów Tomi-Cars posiadamy najnowsze modele Ford Tourneo Custom oraz Ford Galaxy. Flota pojazdów Tomi-Cars

Czy mogę zabrać ze sobą dzieci?

Oczywiście, nie mamy ograniczeń wiekowych. Każdy z pasażerów powinien posiadać swój indywidualny bilet. W przypadku dzieci podróżujących w fotelikach prosimy o informację.

Busy do Niemiec woj. Pomorskie

Wybierz miasto z listy poniżej, aby zobaczyć szczegóły oferty

Aktualności

Zobacz nasze najnowsze wpisy na blogu Tomi-Cars!

Zarezerwuj bilet!
Zadzwoń teraz!