Tomi-Cars przewozy z Polski do Niemiec pod wskazany adres | O Nas

O Tomi-Cars – busy do Niemiec

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Tomi-Cars funkcjonuje na rynku przewozu osób do Niemiec już od wielu lat. Doświadczeni kierowcy firmy przebyli setki tysięcy kilometrów i przewieźli tysiące pasażerów, którzy bezpiecznie dotarli pod wyznaczone adresy. Firma realizuje transport osób, które podróżują zarówno w celach prywatnych, jak i służbowych. Istnieją bowiem miliony powodów, dla których klienci Tomi-Cars pokonują trasę między Polską, a różnymi miastami i miejscowościami w Niemczech i każdy traktowany jest z równą uwagą! W ofercie firmy, obok przejazdów pasażerskich, znajduje się również możliwość nadania paczek. Busy do Niemiec door-to-door to doskonały sposób, by szybko, sprawnie, skutecznie i bez zbędnych formalności przekazać przesyłkę do rąk własnych po drugiej stronie Odry. Opcję pasażerską i kurierską można też połączyć – na przykład podczas przeprowadzki za granicę, tranzytu pracowników wraz ze sprzętem lub wyprawy turystycznej na wiele osób!

Komfortowy przejazd

Przez lata działalności w Tomi-Cars obserwowano, czego oczekują pasażerowie oraz co ma największy wpływ na bezpieczeństwo na drodze. W ten sposób dobrana została flota, w której prym wiodą dwa przestrzenne i komfortowe Fordy Transit. Podróż tymi bogato wyposażonymi i klimatyzowanymi pojazdami z pewnością będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością – niezależnie, w jak odległe rejony Niemiec się wybierasz! Busy do Niemiec bez przesiadek prowadzą doświadczeni kierowcy. Optymalizują oni trasę, by dać Ci pewność, że dotrzesz na wyznaczone miejsce bez zbędnej zwłoki. Pojazdy są ubezpieczone i posiadają ważne przeglądy. Dla sprawnego przebiegu trasy ma znaczenie również wykupiony pakiet Assistance.

Dogodne terminy

Busy do Niemiec i z Niemiec jeżdżą kilka razy w tygodniu, o każdej porze roku. Niezależnie więc od celu, w którym jedziesz, kontaktując się, by ustalić szczegóły, z pewnością zarezerwujesz termin, który będzie dla Ciebie odpowiedni!

Zarezerwuj bilet!
Zadzwoń teraz!